خدمات ما / CRM مدیریت ارتباط با مشتری

CRM مدیریت ارتباط با مشتری

CRM مدیریت ارتباط با مشتری


طراحی و برنامه نویسی نرم افزارهای CRM


یکی از خدماتی که گروه پرین پرواز در این چند ساله و از بدو تاسیس (1381) ارائه کرده است . برنامه نویسی و طراحی نرم افزارهایی جهت ارتباط هر چه بهتر سازمان ها و شرکت ها با مشتریان خود بوده است.این نرم افزارها ( CRM - Customer Relationship Management) نام دارند و تمامی فرآیند ارتباط با مشتری از جمله  شناسایی ، بازاریابی ، حفظ و نگهداری و ارائه خدمات بهتر به آن ها را که در نتیجه به بهبود رابطه میان سازمان و مشتری می شود را شامل می شوند .
مدیریت ارتباط با مشتریان یک راهبرد تجاری جهت انتخاب و مدیریت مشتریان برای بهینه کردن و بالا بردن ارزش شرکت و همچنین فروش در دراز مدت است.
امروزه دیگر CRM ها یک راه و روش فانتزی و مکمل برای کسب و کارها شناخته نمی شوند بلکه یک نیاز اساسی برای تمامی کسب و کارها هستند ، چه کسب و کارهای کوچک و چه شرکت های بزرگ و ارگان ها و سازمان ها.
اگر خیلی با مفهوم CRM و انواع آن آشنایی ندارید . می توانید مقاله انتشار یافته در وبسایت ما با عنوان ( CRM ) محبوبترین و برترین ابزار مدیریتی ، را مطالعه کنید  که به بررسی انواع CRM و کاربرد آنها می پردازد.
یکی از فاکتورهای مهم در افزایش سوددهی شرکت ، کم کردن هزینه های شرکت است . ما اگر نتوانیم ارتباط صحیح و متداومی با مشتریان قدیمی خود داشته باشیم ، باید چندین برابر هزینه بکنیم تا مشتریان جدیدی به دست آوریم.
پس بهتر است با داشتن یک پلان مشخص و برنامه ریزی شده ، در جهت حفظ و ایجاد ارتباطی مستمر با مشتریان خود بکوشیم.و با کشف نیازها و تقاضای مشتریان ، خدمات مورد نیاز را به آن ها ارائه دهیم.در این راه مسلما وجود یک نرم افزار CRM که بتواند اطلاعت ما را ذخیره و دسته بندی کند و با دادن آمار ها و آنالیز مناسب چشم انداز دقیقی را در رابطه با آینده تجاری شرکت ، در اختیار ما قرار دهد، می تواند بسیار کمک کننده باشد.

 

چرا باید برای طراحی CRM  به پرین پرواز اعتماد کرد ؟
 

تیم نرم افزاری ما با بررسی نیاز شرکت و کسب و کار شما و آنالیز مشتریان شما می تواند سیستمی را برای شما طراحی و برنامه ریزی کند تا تمامی فرآیند ارتباط با مشتری از ابتدا تا انتها را به صورت مکانیزه و سیستماتیک در بر داشته باشد.


طراحی  CRM اختصاصی :


تیم فنی گروه پرین پرواز با داشتن سال ها تجربه در برنامه نویسی و طراحی نرم افزار های تحت وب .اعم از نرم افزار های مالی ، حسابداری ، انبارداری ، باشگاه مشتریان ، نرم افزارهای آماری و به طور کلی نرم افزارهای ارتباط با مشتری CRM و نرم افزارهای مدیریت یکپارچه کسب و کار (ERP) می تواند متناسب با سیاست و نیاز تجارت شما ، نرم افزار را به صورت اختصاصی برای شما طراحی و برنامه نویسی کند. زیرا بسیاری از نرم افزارهای موجود در بازار قابلیت Develop  ندارند ، و در گذر زمان ، و با تغییرات احتمالی در نحوه کسب و کارتان ممکن است دیگر نرم افزار کارایی لازم را نداشته باشد و شما مجبور به تغییراتی روی آن باشید.که تیم فنی ما می تواند متناسب با نظر و سیاست های جدید شما نرم افزار را بسط و گسترش دهد.

 

داشتن رزومه و نمونه کار :


شاید ادعای بهترین بودن یک ادعای کاذب و بی پایه و اساس باشد.ولی می توانیم ادعا داشته باشیم در زمینه کار خود همیشه سعی در جلب نظر مشتری و ارائه بهترین و با کیفیت ترین کار خود بوده ایم . که این مسئله باعث تکرار همکاری با بسیاری از شرکت ها و سازمان ها شده است. گروه پرین پرواز از سال 1381 بیش از 100 نمونه کار طراحی و برنامه نویسی اختصاصی تولید کرده است. از جمله طراحی نرم افزار های تحت وب ، طراحی وبسایت ، نرم افزار مالتی مدیا ، نرم افزارهای اتوماسیون اداری و فروش و دیگر نرم افزار های مشابه .
از جمله مشتریان ما می توان به Unicef ایران ، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ، پارسه ، شرکت صنایع چینی تقدیس ، شرکت هتل سازی دریا و... اشاره کرد.
شما می توانید گزیده ای از نمونه کارهای گروه پرین پرواز را در قسمت پروژه ها مشاهده کنید.

 

قیمت مناسب :

با توجه به هزینه ها و قیمت های بالای این نوع نرم افزارها ، و محدود بودن شرکت های ارائه دهنده آن ها (به دلیل پیچیدگی و تخصصی بودن آن ) گروه پرین پرواز همیشه سعی داشته است با ارائه قیمتی مناسب ، یک کار خوب و با کیفیت ارائه دهد تا به امید خدا این همکاری بتواند مستمر و ادامه دار باشد.

 

پشتیبانی فنی :


همانطور که قبلا هم اشاره شد به علت تغییرات احتمالی در روند کسب و کار شما ممکن شما نیاز به تغییرات در نرم افزارهای CRM خود داشته باشید.تیم فنی ما همیشه سعی کرده است با توجه به نیاز مشتری نرم افزار را بسط و گسترش دهد تا مشتری احتیاج به تغییر سیستم و خرید نرم افزار جدید نداشته باشد.سابقه همکاری ما با برخی از مشتریان حتی نزدیک به 15 سال هم می رسد که در این مدت ماهیت CRM بارها تغییر کرده است و نرم افزار تغییرات فراوانی به خود دیده است.

شما می توانید برای گرفتن مشاوره در زمینه نرم افزارهای CRM و دیگر نرم افزارهای تحت وب با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید