خدمات ما / نرم افزارهای مدیریت یکپارچه کسب و کار (ERP)

نرم افزارهای مدیریت یکپارچه کسب و کار (ERP)


سیستم های مدیریت یکپارچه (ERP) چیسـت ؟ 

تعاریفی زیادی برای ای آر پی وجود دارد. ERP در واقع سیستم مدیریت یکپارچه ای است که از شرکت های بسیار کوچک تا کمپانی های بسیار معظم می توانند از اشکال مختلف آن استفاده کنند.
انجمن کنترل تولید و موجودی آمریکا  ERP را اینگونه تعریف می کند :
روشی برای برنامه ریزی و کنترل موثر همه منابع مورد نیاز برای تولید ، دریافت ، ارسال و پاسخگو بودن به نیاز مشتریان، در کمپانی های خدماتی ، تولیدی و توزیعی
ERP می تواند دارای اجزای مختلفی باشد . مانند :  ماژولهایی برای سیستم خرید و فروش ، انبارداری ، بازاریابی فروش ، حسابداری ، سیستم خدمات ، تعمیر و نگهداری ، مدیریت پروژه ها ، ارائه و تجزیه و تحلیل آمارها و نمودارهای خرید و فروش طبق بازه های زمانی مختلف و مقایسه این آمارها با هم ، مدیریت منابع انسانی و بسیاری از ماژول هایی که بر اساس نیازهای یک مجموعه ساخته می شود.

یکی از خدماتی که گروه تبلیغاتی پرین پرواز به صورت حرفه ای و در این چند سال ارائه داده است،طراحی و برنامه نویسی سیستم های مدیریت یکپارچه برای شرکت ها و سازمان ها می باشد.

 

برنامه نویسی نرم افزارهای اختصاصی

 

همانطور که می دانید بسیاری از نرم افزارهای ERP به صورت آماده و در ماژول های از پیش طراحی شده به مشتریان ارائه می گردد.این امر گاهی پاسخگوی تمامی نیازهای شرکت ها و صاحبان مشاغل نیست . زیرا ممکن است هر شرکت سیستم های خرید و فروش ، بازاریابی و انبارداری خاص خودش را داشته باشد که بالطبع نیاز به سیستمی دارد که مطابق با نیاز همان مجموعه تهیه شده باشد.
نکته ای که شاید نرم افزارهای شرکت ما را از دیگر نرم افزار ها متمایز می کند طراحی و برنامه نویسی سیستم های مدیریت یکپارچه به درخواست و نیاز خود مشتری است.از نگاه دیگر تیم فنی ما با بررسی تمامی نیازهای مجموعه شما و راهنمایی گرفتن از خود شما ، سیستمی را طراحی می کند که پاسخگوی تمامی نیازهای مجموعه شما باشد.

 

قابلیت پشتیبانی ، Develop و بسط و گسترش نرم افزار

 

شاید شما هم با این مسئله روبرو شده باشید که نرم افزاری را با قیمت گزافی برای مجموعه خود تهیه کنید،اما وقتی که شما بعد از مدتی قصد تغییرات در سیستم خود را داشته باشید متوجه می شوید نرم افزار خریداری شده قابلیت Develop را ندارد و نرم افزار خریداری شده در گذر زمان و تغییرات احتمالی در مدل کسب و کار شما،عملا کارایی خود را از دست می دهد و دیگر نیاز مجموعه شما را تامین نمی کند.
همانطور که می دانید یکی از قوانین اصلی در دنیای تجارت حفظ مشتری قدیمی است،و هزینه نگهداری مشتری قدیمی بسیار کمتر از گرفتن مشتری جدید و اعتمادسازی مجدد است .ما هم همیشه بر این باور بوده ایم  پایه و اساس یک کسب و کار موفق اعتماد سازی و اهمیت به نظرات مشتریان بوده است . از این رو بخش فنی و پشتیبانی پرین پرواز همیشه و طی سالیان متمادی از نرم افزارهای ارائه شده توسط این گروه پشتیبانی کرده و مطابق با نیاز کارفرما ، بخش هایی را حذف و یا به آن اضافه کرده تا نیاز مجموعه شما تامین شود.
از همین رو بسیاری از مشتریان مجموعه ما شرکت ها و سازمان هایی هستند که سابقه همکاری طولانی مدت با مجموعه ما را دارند و سعی شده است که با اعتماد سازی دو جانبه عمر این همکاری همچنان ادامه یابد.
از مشتریان ما می توان به : شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران (اداره حراست) ، یونیسف ایران ، شرکت صنایع چینی تقدیس ، شرکت هتل سازی دریا ، انجمن جهانی تحقیقات دندانپزشکی (IADR) و ... اشاره کرد که بعضا سابقه همکاری و پشتیبانی با برخی از این شرکت ها به بیش از 15 سال میرسد.
مشاهده پروژه های انجام شده گروه پرین پرواز،در زمینه های نرم افزارهای مدیریت یکپارچه تحت وب ، اتوماسیون خرید و فروش ، باشگاه مشتریان

 

قیمت و هزینه مناسب 

 

به طور کلی نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، مدیریت یکپارچه کسب و کار (ERP) ،نرم افزارهای مدیریت فرآیند کسب و کار(BPM) باشگاه مشتریان و نرم افزارهای مشابه که برای ارائه به کسب و کارها معرفی می شوند ، بسته به نوع پیچیدگی و تخصصی بودن هزینه هایی از چند میلیون تا چند صد میلیون تومان دارند.
گروه پرین پرواز همیشه سعی داشته است در قبال ارائه یک کار با کیفیت و اصولی ، هزینه منصفانه و مناسبی را از مشتریان درخواست کند.تا در صورت انجام پروژه،این همکاری به یک همکاری بلند مدت و در صورت رضایت به انجام پروژه های جدید بی انجامد.
در پایان ، امید است که بتوانیم با ارائه یک سیستم مدرن و کاربردی و پیشرفته و مطابق با نیاز مجموعه شما رضایت خاطر شما عزیزان را به دست آوریم و شاهد پیشرفت روز افزون و رونق کسب و کار و تجارت شما باشیم.
به امید دیدار

ارائه درخواست و مشاوره رایگان